CYBULSKI Tadeusz
LOT 46 | ID: 039046 |
CYBULSKI Tadeusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Wnętrze kościoła (1923) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 15,5 x 20,5 cm (w świetle passe-partout) 33,5 x 38,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany śr.d.: "T. Cybulski 923" Dedykacja autorska l.d. | |
- [2026-01-21] 51. Aukcja Dzieł Sztuki (3 II 2026) - katalog
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-08] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 10 II 2026
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |