Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIX Aukcja Dzieł Sztuki
RUDOWICZ Teresa
LOT 83 | ID: 039083 |
RUDOWICZ Teresa BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Madonny (zestaw czterech prac) |
Technika: | akwarela, gwasz, tusz, pastel, papier |
Wymiary: | szczegóły w uwagach poniżej |
Uwagi: | 1. "Madonna w koronie" Technika: akwarela, tusz, technika mieszana, papier Wymiary: 13,7 x 10,3 cm Sygnowany ołówkiem p.d.: "T. Rudowicz" Na odwrocie opis autorski z życzeniami. 2. "Madonna z Dzieciątkiem" Technika: akwarela, tusz, pastel, papier Wymiary: 15,2 x 11,5 cm Sygnowany p.d.: "T. Rudowicz" 3. "Eleusa" Technika: pastel, akwarela, flamaster, papier Wymiary: 17 x 12,7 cm Sygnowany p.d.: "T. Rudowicz" 4. "Figura Madonny" Technika: akwarela, gwasz, papier Wymiary: 11,7 x 10,5 cm Sygnowany kredką p.d.: "T. Rudowicz" Przy lewej krawędzi dedykacja autorska. Na odwrocie opis autorski z życzeniami. |
Cena wywoławcza: | 1900 zł |
Cena uzyskana: | 1900 zł |