Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIX Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 65 | ID: 039065 |
| Tytuł: | W zasłuchaniu |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 60,5 x 40 cm 66,5 x 46 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Wlastimil Hofman" | |
| Cena wywoławcza: | 6500 zł |
| Cena uzyskana: | 7500 zł |