Krakowski Dom Aukcyjny®40. Aukcja Dzieł Sztuki
NEUMANN Abraham
LOT 23 | ID: 040023 |
NEUMANN Abraham BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Zima w wiosce |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 49 x 55 cm 68 x 74,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "A. Neumann" | |
| Cena wywoławcza: | 11000 zł |
| Cena uzyskana: | 11000 zł |