Krakowski Dom Aukcyjny®40. Aukcja Dzieł Sztuki
PROCAJŁOWICZ Antoni
LOT 52 | ID: 040052 |
PROCAJŁOWICZ Antoni BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Widok na dolinę (1943) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 54,5 x 43,5 cm 62,7 x 51,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "A‧S‧PROCAJŁOWICZ | ‧1943‧" Widoczne zabrudzenie malatury. PRACA NIEDOSTĘPNA | |