Krakowski Dom Aukcyjny®40. Aukcja Dzieł Sztuki
SZWACZ Bogusław
LOT 115 | ID: 040115 |
SZWACZ Bogusław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pałac Kultury w budowie |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 46 x 38 cm |
| Widoczne spękania malatury. | |
| Cena wywoławcza: | 3400 zł |
| Cena uzyskana: | 3400 zł |