Krakowski Dom Aukcyjny®40. Aukcja Dzieł Sztuki
SZWACZ Bogusław
LOT 117 | ID: 040117 |
SZWACZ Bogusław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kompozycja wertykalna (2001) |
| Technika: | gwasz, technika mieszana, papier |
| Wymiary: | 21 x 10 cm 32 x 23 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany śr.d.: "szwacz | 2001"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |