SZWACZ Bogusław

SZWACZ Bogusław
LOT 116
ID: 040116

SZWACZ Bogusław BIOGRAFIA

Tytuł:Ustka (1988)
Technika:gwasz, technika mieszana, papier
Wymiary:10 x 8 cm (w świetle passe-partout)
22,5 x 16,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "SZWACZ | 1988"
Opisany l.d.: "USTKA"