Krakowski Dom Aukcyjny®40. Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 90 | ID: 040090 |
DWURNIK Edward BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kraków (2017) z cyklu "Podróże autostopem" |
| Technika: | olej, akryl, płótno |
| Wymiary: | 55 x 46 cm 65,5 x 56 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "2017 | E. DWURNIK" Opisany na odwrocie: "2017 | E. DWURNIK | KRAKÓW | NR: IX.2281.6812" | |
| Cena wywoławcza: | 48000 zł |
| Cena uzyskana: | 68000 zł |