LOT 89
ID: 040089

Tytuł:Rymanów (1990) z cyklu "Podróże autostopem"
Technika:olej, płótno
Wymiary:146 x 114 cm
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "1990 | E. DWURNIK"
Opisany l.d.: "RYMANÓW"
Opisany na odwrocie: "1990 | E. DWURNIK | NR: IX.420.1390 | RYMANÓW"