40. Aukcja Dzieł Sztuki

15 października (wtorek) 2024 - godz. 18.00

godz. 10.00-18.00

NITRA Henryk

NITRA Henryk
LOT 36
ID: 040036

NITRA Henryk BIOGRAFIA

Tytuł:Taniec ludowy (1942)
Technika:drewno
Wymiary:48,5 x 22 x 17 cm
Sygnowany i datowany: "Nitra | 1942"