Krakowski Dom Aukcyjny®40. Aukcja Dzieł Sztuki
NITRA Henryk
LOT 36 | ID: 040036 |
NITRA Henryk BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Taniec ludowy (1942) |
| Technika: | drewno |
| Wymiary: | 48,5 x 22 x 17 cm |
| Sygnowany i datowany: "Nitra | 1942"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |