NITRA Henryk

NITRA Henryk
LOT 36
ID: 040036

NITRA Henryk BIOGRAFIA

Tytuł:Taniec ludowy (1942)
Technika:drewno
Wymiary:48,5 x 22 x 17 cm
Uwagi:Sygnowany i datowany: "Nitra | 1942"