Krakowski Dom Aukcyjny®40. Aukcja Dzieł Sztuki
TALWIŃSKI Igor
LOT 62 | ID: 040062 |
TALWIŃSKI Igor BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Akt z niebieską kokardą |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 56 x 47 cm 78,5 x 70 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "IGOR TALWINSKI" Na odwrocie metka z opisem obrazu. | |
| Cena wywoławcza: | 4600 zł |
| Cena uzyskana: | 4600 zł |