Krakowski Dom Aukcyjny®40. Aukcja Dzieł Sztuki
ŻEMOJTEL Janina
LOT 104 | ID: 040104 |
ŻEMOJTEL Janina BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kompozycja abstrakcyjna |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 99,5 x 68 cm 102 x 70,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "JANIN ŻEMOJTEL" Widoczne ubytki malatury (l.g.) oraz pojedyncze ślady po gwoździach. | |
| Cena wywoławcza: | 6000 zł |
| Cena uzyskana: | 6500 zł |