Krakowski Dom Aukcyjny®40. Aukcja Dzieł Sztuki
PANEK Jerzy
LOT 110 | ID: 040110 |
PANEK Jerzy BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Autoportret I (1961-1962) |
Technika: | olej, sklejka |
Wymiary: | 18,4 x 15,7 cm |
Uwagi: | Sygnowany i datowany na odwrocie: "Jerzy Panek | 1962." Opisany na odwrocie. Na odwrocie oprawy metka Biura Wystaw Artystycznych w Krakowie. |
Cena wywoławcza: | 2000 zł |
Cena uzyskana: | 6500 zł |