Krakowski Dom Aukcyjny®40. Aukcja Dzieł Sztuki
SUDER Stanisław Jerzy
LOT 120 | ID: 040120 |
SUDER Stanisław Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Bukiet |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 27 x 33 cm 34,5 x 41,5 cm ( z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "S.J. Suder" | |
| Cena wywoławcza: | 1200 zł |
| Cena uzyskana: | 1400 zł |