Krakowski Dom Aukcyjny®40. Aukcja Dzieł Sztuki
SUDER Stanisław Jerzy
LOT 119 | ID: 040119 |
SUDER Stanisław Jerzy BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Ptasi automobil z cyklu "Ptaki cudaki" |
Technika: | olej, płyta |
Wymiary: | 15 x 21 cm |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "S.J. Suder" Na odwrocie metka-certyfikat autorski z sygnaturą artysty oraz odciskiem kciuka. |
Cena wywoławcza: | 1000 zł |
Cena uzyskana: | 1700 zł |