40. Aukcja Dzieł Sztuki

15 października (wtorek) 2024 - godz. 18.00

godz. 10.00-18.00

KNOBLOCH Joseph Rolf

KNOBLOCH Joseph Rolf
LOT 53
ID: 040053

KNOBLOCH Joseph Rolf BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż znad rzeki Loisach (1959)
Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 80 cm
83 x 103 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "J Rolf Knobloch | München 59"
Na odwrocie metka autorska.