Krakowski Dom Aukcyjny®40. Aukcja Dzieł Sztuki
KNOBLOCH Joseph Rolf
LOT 53 | ID: 040053 |
KNOBLOCH Joseph Rolf BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż znad rzeki Loisach (1959) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 60 x 80 cm 83 x 103 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "J Rolf Knobloch | München 59" Na odwrocie metka autorska. PRACA NIEDOSTĘPNA | |