KNOBLOCH Joseph Rolf

KNOBLOCH Joseph Rolf
LOT 53
ID: 040053

KNOBLOCH Joseph Rolf BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż znad rzeki Loisach (1959)
Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 80 cm
83 x 103 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "J Rolf Knobloch | München 59"
Na odwrocie metka autorska.