SOBEL Judyta

SOBEL Judyta
LOT 99
ID: 040099

SOBEL Judyta BIOGRAFIA

Tytuł:Martwa natura
Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:80 x 100 cm
86,5 x 106,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "J. SOBEL"