BEREŹNICKI Kiejstut

BEREŹNICKI Kiejstut
LOT 98
ID: 040098

BEREŹNICKI Kiejstut BIOGRAFIA

Tytuł:Martwa natura z pędzlami (1996)
Technika:olej, płyta
Wymiary:26 x 43,5 cm
48,8 x 66,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany śr.g.: "Bereźnicki | 1996"