Krakowski Dom Aukcyjny®40. Aukcja Dzieł Sztuki
HISZPAŃSKA-NEUMANN Maria
LOT 68 | ID: 040068 |
HISZPAŃSKA-NEUMANN Maria BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Notatki portretowe - zestaw czterech rysunków (lata 40.) |
Technika: | tusz, ołówek, papier |
Wymiary: | szczegóły w uwagach |
Uwagi: | 1. "Kobiety" (1944) Technika: ołówek, papier | Wymiary: 21 x 14,5 cm Sygnowany rysunkiem myszy śr.d. | Datowany l.d. : "VII [?] 44" Widoczne naderwanie podłoża (ok. 2 cm) l.śr. 2. "Grupa" (1944) Technika: ołówek, papier | Wymiary: 21 x 14,5 cm Sygnowany rysunkiem myszy l.d. | Datowany l.d. : "VIII 44" P.d. późniejsza dedykacja autorska z 1945 roku. L.d. późniejsza dedykacja autorska z 1947 roku. Widoczne naderwania podłoża (ok. 2 cm) śr.g. 3. "W mroku" Technika: tusz, papier | Wymiary: 21,2 x 13,2 cm Sygnowany rysunkiem myszy l.d. 4. "Portret z papierosem" (1946) Technika: tusz, papier | Wymiary: 29,6 x 21 cm Sygnowany rysunkiem myszy l.d. Datowany l.d.: "1946" Te prace są dostępne w ofercie galeryjnej na www.galeria-attis.pl [KONTAKT w sprawie rysunków] |