Krakowski Dom Aukcyjny®40. Aukcja Dzieł Sztuki
WYROŻEMSKI Marian
LOT 56 | ID: 040056 |
WYROŻEMSKI Marian BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Chopin |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 61 x 50,5 cm 69,2 x 58,4 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "M.WYROŻEMSKI" | |
| Cena wywoławcza: | 1400 zł |
| Cena uzyskana: | 3000 zł |