Krakowski Dom Aukcyjny®40. Aukcja Dzieł Sztuki
PRZYJEMSKA Mariola
LOT 103 | ID: 040103 |
PRZYJEMSKA Mariola BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Bez tytułu (1990) z cyklu "Obrazy mistyczne" |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 110 x 90 cm |
| Sygnowany i datowany na odwrocie: "MARIOLA PRZYJEMSKA 1990R"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |