Krakowski Dom Aukcyjny®40. Aukcja Dzieł Sztuki
STAŃKO Michał
LOT 46 | ID: 040046 |
STAŃKO Michał BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Zimowy pejzaż Podhala |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 49 x 71 cm 68,5 x 90 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "M. Stańko" Widoczne zabrudzenie malatury. | |
| Cena wywoławcza: | 3800 zł |
| Cena uzyskana: | 3800 zł |