Krakowski Dom Aukcyjny®40. Aukcja Dzieł Sztuki
ANUSZKIEWICZ Richard
LOT 94 | ID: 040094 |
ANUSZKIEWICZ Richard BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Bez tytułu (1971) |
| Technika: | serigrafia, papier |
| Wymiary: | 88 x 57 cm 93,5 x 61 cm (arkusz w świetle oprawy) 96 x 63,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany flamastrem p.d.: "ANUSZKIEWICZ 1971" PRACA NIEDOSTĘPNA | |