ANUSZKIEWICZ Richard

ANUSZKIEWICZ Richard
LOT 94
ID: 040094

ANUSZKIEWICZ Richard BIOGRAFIA

Tytuł:Bez tytułu (1971)
Technika:serigrafia, papier
Wymiary:88 x 57 cm
93,5 x 61 cm (arkusz w świetle oprawy)
96 x 63,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany flamastrem p.d.: "ANUSZKIEWICZ 1971"