Krakowski Dom Aukcyjny®40. Aukcja Dzieł Sztuki
BREITENWALD Roman
LOT 44 | ID: 040044 |
BREITENWALD Roman BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Przed karczmą |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 60 x 80 cm 67,2 x 87 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany l.d.: "RBreitenwald" |
Cena wywoławcza: | 2200 zł |
Cena uzyskana: | 3200 zł |