Krakowski Dom Aukcyjny®40. Aukcja Dzieł Sztuki
ZAJĄC Ryszard
LOT 83 | ID: 040083 |
ZAJĄC Ryszard BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Portret w kapeluszu (1973) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 73 x 54 cm 82 x 62,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "R | ZA | 73" Opisany p.g.: "BAX" Opisany na odwrocie: "RYSZARD ZAJĄC | PORTRET W KAPELUSZU | BAX | 73 x 54 | 1973" Lokalnie widoczne spękanie malatury. | |
| Cena wywoławcza: | 7000 zł |
| Cena uzyskana: | 7000 zł |