Krakowski Dom Aukcyjny®40. Aukcja Dzieł Sztuki
JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August
LOT 15 | ID: 040015 |
JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Łodzie na spokojnym morzu (1935) |
| Technika: | gwasz, akwarela, tektura |
| Wymiary: | 20 x 40 cm 24 x 45 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "S Jaxa | 1935" | |
| Cena wywoławcza: | 9000 zł |
| Cena uzyskana: | 17000 zł |