Krakowski Dom Aukcyjny®40. Aukcja Dzieł Sztuki
JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August
LOT 14 | ID: 040014 |
JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pergola w słońcu (1933) |
| Technika: | gwasz, tektura |
| Wymiary: | 50 x 70 cm 88 x 67 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "S Jaxa | 1933" Na odwrocie pieczątka autorska Sotera Jaxa-Małachowskiego z odręcznym opisem obrazu. | |
| Cena wywoławcza: | 15000 zł |
| Cena uzyskana: | 16000 zł |