Krakowski Dom Aukcyjny®40. Aukcja Dzieł Sztuki
BAJ Stanisław
LOT 91 | ID: 040091 |
BAJ Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Rzeka Bug (2021) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 20 x 50 cm 33,8 x 63,5 cm (z oprawą) |
| p.d.: "S.Baj" Opisany na odwrocie: "Stanisław Baj | Rzeka Bug | w jesieni 2021" | |
| Cena wywoławcza: | 9000 zł |
| Cena uzyskana: | 17000 zł |