40. Aukcja Dzieł Sztuki

15 października (wtorek) 2024 - godz. 18.00

godz. 10.00-18.00

GÓRSKI Stanisław

GÓRSKI Stanisław
LOT 50
ID: 050050

GÓRSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Chata na wsi
Technika:olej, tektura
Wymiary:24,5 x 31 cm
31 x 37 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "St. Górski"