GÓRSKI Stanisław

GÓRSKI Stanisław
LOT 50
ID: 050050

GÓRSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Chata na wsi
Technika:olej, tektura
Wymiary:24,5 x 31 cm
31 x 37 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "St. Górski"