Krakowski Dom Aukcyjny®40. Aukcja Dzieł Sztuki
GÓRSKI Stanisław
LOT 50 | ID: 050050 |
GÓRSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Chata na wsi |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 24,5 x 31 cm 31 x 37 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "St. Górski"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |