Krakowski Dom Aukcyjny®40. Aukcja Dzieł Sztuki
JAKUBCZYK Stanisław
LOT 60 | ID: 040060 |
JAKUBCZYK Stanisław BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Za zasłoną |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 99,5 x 54,5 cm 105 x 60 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany l.d.: "JAKUBCZYK" |
Cena wywoławcza: | 7000 zł |
Cena uzyskana: | 7000 zł |