Krakowski Dom Aukcyjny®40. Aukcja Dzieł Sztuki
KALETA Tadeusz
LOT 42 | ID: 040042 |
KALETA Tadeusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Tryptyk krakowski |
| Technika: | akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 17 x 34,5 cm (w świetle passe-partout) 35 x 52 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "T. Kaleta" | |
| Cena wywoławcza: | 1200 zł |
| Cena uzyskana: | 3000 zł |