Krakowski Dom Aukcyjny®40. Aukcja Dzieł Sztuki
URTNOWSKI Theodor
LOT 54 | ID: 040054 |
URTNOWSKI Theodor BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Gdańsk - widok na bazylikę Mariacką |
| Technika: | olej, sklejka |
| Wymiary: | 67 x 49 cm 82 x 64 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: ".TH. URTNOWSKI." | |
| Cena wywoławcza: | 4000 zł |
| Cena uzyskana: | 5500 zł |