SĘTOWSKI Tomasz

SĘTOWSKI Tomasz
LOT 100
ID: 040100

SĘTOWSKI Tomasz BIOGRAFIA

Tytuł:Królestwo ziemi
Technika:olej, płótno
Wymiary:100 x 70 cm
132 x 99 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "T. Sętowski"
Opisany na odwrocie: "Królestwo ziemi | olej płótno 70 x 100 cm"

Do obrazu dołączony certyfikat autorski Tomasza Sętowskiego.