Krakowski Dom Aukcyjny®40. Aukcja Dzieł Sztuki
ZACHAREWICZ Witold
LOT 112 | ID: 040112 |
ZACHAREWICZ Witold BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Ecce Homo |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 73,5 x 61 cm 88 x 74,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Zachar" | |
| Cena wywoławcza: | 4600 zł |
| Cena uzyskana: | 5000 zł |