Krakowski Dom Aukcyjny®40. Aukcja Dzieł Sztuki
ZACHAREWICZ Witold
LOT 113 | ID: 040113 |
ZACHAREWICZ Witold BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Dworek z werandą |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 27 x 35 cm 37 x 44,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "Zachar"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |