Krakowski Dom Aukcyjny®40. Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 39 | ID: 040039 |
| Tytuł: | Na ścieżce (1964) |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 50 x 27,5 cm 61 x 38 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Wlastimil Hofman 1964" | |
| Cena wywoławcza: | 3800 zł |
| Cena uzyskana: | 5500 zł |