Krakowski Dom Aukcyjny®41. Aukcja Dzieł Sztuki
TERLECKI Alfred
LOT 10 | ID: 041010 |
TERLECKI Alfred BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Tatrzańska zima |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 34,5 x 49,8 cm 44 x 59 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "-ALFRED TERLECKI-" | |
| Cena wywoławcza: | 2400 zł |
| Cena uzyskana: | 2400 zł |