41. Aukcja Dzieł Sztuki

19 listopada (wtorek) 2024 - godz. 18.00

godz. 9.00-17.00

CHRZANOWSKI Antoni

CHRZANOWSKI Antoni
LOT 31
ID: 041039

CHRZANOWSKI Antoni BIOGRAFIA

Tytuł:Bukiet różowych goździków (1974)
Technika:akwarela, papier
Wymiary:35 x 49,5 cm
47,5 x 61,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany p.d.: "Antoni Chrzanowski | Kraków 1974"