CHRZANOWSKI Antoni

CHRZANOWSKI Antoni
LOT 31
ID: 041039

CHRZANOWSKI Antoni BIOGRAFIA

Tytuł:Bukiet różowych goździków (1974)
Technika:akwarela, papier
Wymiary:35 x 49,5 cm
47,5 x 61,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i opisany p.d.: "Antoni Chrzanowski | Kraków 1974"