Krakowski Dom Aukcyjny®41. Aukcja Dzieł Sztuki
CHRZANOWSKI Antoni
LOT 31 | ID: 041039 |
CHRZANOWSKI Antoni BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Bukiet różowych goździków (1974) |
| Technika: | akwarela, papier |
| Wymiary: | 35 x 49,5 cm 47,5 x 61,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i opisany p.d.: "Antoni Chrzanowski | Kraków 1974"
Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. | |