Krakowski Dom Aukcyjny®41. Aukcja Dzieł Sztuki
CHRZANOWSKI Antoni
LOT 30 | ID: 041030 |
CHRZANOWSKI Antoni BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Perugia o zmroku (wg J. Stanisławskiego) (1935) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 27,6 x 37,5 cm 40 x 51 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "A. CHRZANOWSKI.1935." Opisany l.d.: "WG. JANA STANISŁAWSKIEGO" Opisany na odwrocie: "WG. JANA STANISŁAWSKIEGO | ZADANIE-NA KONIEC-ROKU-1935 | ANTONI CHRZANOWSKI | KRAKÓW" PRACA NIEDOSTĘPNA | |