CHRZANOWSKI Antoni

CHRZANOWSKI Antoni
LOT 30
ID: 041030

CHRZANOWSKI Antoni BIOGRAFIA

Tytuł:Perugia o zmroku (wg J. Stanisławskiego) (1935)
Technika:olej, tektura
Wymiary:27,6 x 37,5 cm
40 x 51 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "A. CHRZANOWSKI.1935."
Opisany l.d.: "WG. JANA STANISŁAWSKIEGO"
Opisany na odwrocie: "WG. JANA STANISŁAWSKIEGO | ZADANIE-NA KONIEC-ROKU-1935 | ANTONI CHRZANOWSKI | KRAKÓW"