Krakowski Dom Aukcyjny®41. Aukcja Dzieł Sztuki
GRAMATYKA Antoni
LOT 20 | ID: 041020 |
GRAMATYKA Antoni BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Na spacerze - widok na Wawel |
| Technika: | olej, płótno naklejone na tekturę |
| Wymiary: | 31,6 x 45 cm 40,3 x 53,3 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "AGramatyka" Na odwrocie fragment metki z 1920 roku. | |