41. Aukcja Dzieł Sztuki

19 listopada (wtorek) 2024 - godz. 18.00

godz. 9.00-17.00

GRAMATYKA Antoni

GRAMATYKA Antoni
LOT 20
ID: 041020

GRAMATYKA Antoni BIOGRAFIA

Tytuł:Na spacerze - widok na Wawel
Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:31,6 x 45 cm
40,3 x 53,3 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "AGramatyka"
Na odwrocie fragment metki z 1920 roku.