Krakowski Dom Aukcyjny®41. Aukcja Dzieł Sztuki
Autorzy nieznani
LOT 89 | ID: 041089 |
Autorzy nieznani BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Zestaw ośmiu prac o tematyce religijnej |
Technika: | malarstwo na szkle |
Wymiary: | szczegóły w uwagach poniżej |
Uwagi: | 1. "Dzieciątko Jezus" 17,7 x 26,5 cm (w świetle oprawy) | 22,5 x 31 cm (z oprawą) Lokalnie widoczne drobne ubytki malatury. 2. "Boże Narodzenie" 20 x 28,8 cm (w świetle oprawy) | 28 x 36,7 cm (z oprawą) 3. "Maria u kołyski" 27,8 x 17,5 cm (w świetle oprawy) | 34,5 x 24,5 cm (z oprawą) Sygnowany p.d.: "HS" 4. "Ostatnia wieczerza" 28,4 x 20 cm (w świetle oprawy) | 34 x 25,8 cm (z oprawą) 5. "Święta Rodzina w warsztacie św. Józefa" 27,7 x 17,5 cm (w świetle oprawy) | 34,5 x 24,7 cm (z oprawą) 6. "Odnalezienie św. Genowefy Brabanckiej" 20 x 29 cm (w świetle oprawy) | 27,7 x 36,5 cm (z oprawą) 7. "Św. Jerzy" 28,5 x 20 cm (w świetle oprawy) | 36 x 27,5 cm (z oprawą) Opisany śr.d.: "S. Georgi." 8. "Św. Dorota" 29 x 20,5 cm (w świetle oprawy) | 37 x 28,2 cm (z oprawą) Opisany śr.d.: "S Dorothea" |