41. Aukcja Dzieł Sztuki

19 listopada (wtorek) 2024 - godz. 18.00

godz. 10.00-18.00

Autorzy nieznani

Autorzy nieznani
LOT 89
ID: 041089

Autorzy nieznani BIOGRAFIA

Tytuł:Zestaw ośmiu prac o tematyce religijnej
Technika:malarstwo na szkle
Wymiary:szczegóły w uwagach poniżej
Uwagi:1. "Dzieciątko Jezus"
17,7 x 26,5 cm (w świetle oprawy) | 22,5 x 31 cm (z oprawą)
Lokalnie widoczne drobne ubytki malatury.

2. "Boże Narodzenie"
20 x 28,8 cm (w świetle oprawy) | 28 x 36,7 cm (z oprawą)

3. "Maria u kołyski"
27,8 x 17,5 cm (w świetle oprawy) | 34,5 x 24,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "HS"

4. "Ostatnia wieczerza"
28,4 x 20 cm (w świetle oprawy) | 34 x 25,8 cm (z oprawą)

5. "Święta Rodzina w warsztacie św. Józefa"
27,7 x 17,5 cm (w świetle oprawy) | 34,5 x 24,7 cm (z oprawą)

6. "Odnalezienie św. Genowefy Brabanckiej"
20 x 29 cm (w świetle oprawy) | 27,7 x 36,5 cm (z oprawą)

7. "Św. Jerzy"
28,5 x 20 cm (w świetle oprawy) | 36 x 27,5 cm (z oprawą)
Opisany śr.d.: "S. Georgi."

8. "Św. Dorota"
29 x 20,5 cm (w świetle oprawy) | 37 x 28,2 cm (z oprawą)
Opisany śr.d.: "S Dorothea"