BUJAŃSKI Eugeniusz

BUJAŃSKI Eugeniusz
LOT 36
ID: 041036

BUJAŃSKI Eugeniusz BIOGRAFIA

Tytuł:Hucułka - portret Czukutychy
Technika:olej, tektura
Wymiary:62 x 47 cm
Uwagi:Sygnowany p.d.: "E. Bujański"
Opisany na odwrocie: "E. Bujański"