Krakowski Dom Aukcyjny®41. Aukcja Dzieł Sztuki
BUJAŃSKI Eugeniusz
LOT 36 | ID: 041036 |
BUJAŃSKI Eugeniusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Hucułka - portret Czukutychy |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 62 x 47 cm |
| Sygnowany p.d.: "E. Bujański" Opisany na odwrocie: "E. Bujański" | |