Krakowski Dom Aukcyjny®41. Aukcja Dzieł Sztuki
SZWOCH Franciszek
LOT 12 | ID: 041012 |
SZWOCH Franciszek BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Hel - łódź na Bałtyku (1929) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 92 x 127 cm 109 x 144,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i opisany p.d.: "FSzwoch. | Hel. - 1929." | |
| Cena wywoławcza: | 6000 zł |
| Cena uzyskana: | 12000 zł |