Krakowski Dom Aukcyjny®41. Aukcja Dzieł Sztuki
DĄBROWSKA Halina
LOT 88 | ID: 041088 |
DĄBROWSKA Halina BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Dziecko/Pejzaż (kompozycja dwustronna) (1964) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 17 x 17 cm 28 x 27 cm cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "H. DĄBROWSKA", datowany l.d.: "2.VI.64” ("Dziecko") Sygnowany p.d.: "H. DĄBROWSKA", datowany l.d.: "20.IX.64” ("Pejzaż") Na portrecie dziecka widoczne zarysowanie malatury (l.śr.). | |
| Cena wywoławcza: | 800 zł |
| Cena uzyskana: | 800 zł |